пронајдете го вашето

СОВРШЕНО SUZUKI

ВОЗИЛА

Почетна цена од: 16.990€

IGNIS HYBRID

Карактеристичен мал автомобил, со силен SUV стил. Тој е компактен, лесен и ефикасен, но има голема персоналност и авантуристички дух. Доволно е мал за лесно да се вклопи во просторот надвор од вашето омилено дружење, но внатре е изненадувачки простран.
повеќе
Почетна цена од: 16.990€

SWIFT HYBRID

Запознајте го Suzuki Swift. Стилски е извонреден, пргав, одговорен и сериозно забавен за возење - сега со уште повозбудливи карактеристики и хибридна технологија како стандард.
повеќе
Почетна цена од: 21.490€

VITARA HYBRID

Запознајте го новиот Suzuki Vitara. Со својот цврст SUV стил и технологијата ALLGRIP со погон на 4 тркала, овој прекрасен автомобил е добар како што изгледа.
повеќе
Промотивна цена за GL модел: 24.900€

S-CROSS

Почнувајќи од 1,4-литарскиот турбо мотор со директно вбризгување и 48V SHVS благ хибриден систем исполнет со вртежен момент, S-CROSS е ефикасен и полн со моќност. Додадете ALLGRIP 4x4, 9" дисплеј и мноштво напредни безбедносни технологии
Повеќе
Почетна цена од: 59.900€

ACROSS

Алуминиумски 19 тркала, систем Push Start, Автоматска двозонска климатизација со функција S-FLOW, 9" екран на допир со поврзување на паметен телефон и камера за возење назад, Bi-LED автоматски фарови...
повеќе
Почетна цена од: 22.990€

JIMNY

Jimny е автомобил со атрактивен надворешен и спортски дух, а во себе крие современи технички достигнувања. Практичен и снаодлив во градското возење, истовремено е робустен и издржлив на теренот.
повеќе
Почетна цена од: 32.990€

SWACE

Дополнете го вашиот удобен животен стил со хибридниот Swace. Каде и да возите, уживајте во префинето чувство на рамнотежа и благодeт. Пространа, удобна и ефикасна, сега можете еколошки да уживате во повеќе квалитетно време секој ден.
повеќе

АКТУЕЛНИ ПОНУДИ И ПРОМОЦИИ

Можност за кредитирање со одлични услови

Камата од 4,9% годишно за првата година

Новиот Swift Hybrid - 16.990€

Камата од 4,9% годишно за првата година
Сакаме вашето возило да може да ве однесе каде и да сакате. Затоа го развивме нашиот уникатен систем за погон на 4 тркала ALLGRIP*. Со ALLGRIP, можете вистински да ја преземете контролата над патот, со системот за погон на 4 тркала кој се прилагодува на различни услови како дожд, снег или нерамен терен. Така, единственото ограничување што го имате кога го возите Вашиот Suzuki е вашата сопствена имагинација. *Системот за погон на 4 тркала ALLGRIP е достапен само за моделите SZ-T и SZ5.

Системи за безбедност

HYBRID SYSTEM

Тоа не е научна фантастика. Еден ден во иднината, сите ние ќе возиме возила што целосно се напојуваат со електрична енергија. Но, во овој момент, целосно електричните возила (ЕВ) не се погодни за огромното мнозинство на сопственици на автомобили. Особено со загриженоста за можноста за патување на долги растојанија и практичноста за тоа како и каде да се полни. Ова е причината зошто Suzuki Hybrid автомобилите нудат реално решение за електричните возила и се совршено прилагодени на пазарот во моментов.